Pojeďme se učit ven

Pojeďme se učit ven je název grantového projektu v rámci programu Erasmus+, který naše škola získala v rámci spolupráce s Domem zahraniční spolupráce. Naše upřednostňované učení se „venku“, v přírodě, nabývá dalších rozměrů a společně se žáky vyrazíme na poznávací pobyt do Švédska, kde se podíváme, jak se učí „venku“, za hranicemi naší země. Švédské školství je pro nás velmi inspirující model vzdělávání, který budou také v rámci tohoto projektu blíže zkoumat pedagogové školy na své studijní cestě, kde si na vlastní kůži vyzkouší a porovnají své zkušenosti a metodiku vzdělávaní s poměry ve Švédsku.  Náš pedagogický sbor nebude v příštím roce určitě zahálet, v průběhu letních prázdnin pak, také v rámci tohoto projektu, vyrazí na 14 ti denní jazykový pobyt.

…no čeká nás spousty krásných zážitků, překvapení a velká práce. Děkuji celému pedagogickému sboru, za ochotu a chuť věnovat své práci víc, než je běžné. Krásný nový školní rok 2022/2023 všem.